Darmowa wysyłka

Kup teraz, wysylka gratis do niemal całej Europy dla zamówien przewyzszajacych kwote € 100 

Koszty wysylki niezwykle korzystne: zapoznaj sie

Sklep internetowy - figurki do szopki sprzedaż online

  • Wyprodukowano w całości we Włoszech  Bandiera 1
  • Sztuka robienia szopek, ponad wiek jakosci produkcji
  • Wszystkie figurki sa malowane recznie, fragment po fragmencie
  • Postacie z szopek wykonanych rekodzielniczo emanuja jedynym w swoim rodzaju cieplem
Wybierz wg kategorii

FED 5366

 

Sztuka robienia szopek, ponad wiek jakości produkcji

Ponad sto lat jakości i tradycyji wyrobu szopek, które trwają niezmienie od czterech pokoleń jest wizytówką cenionej firmy Fontanini, która powstała w 1908 r w Bagni di Lucca. Jest to marka, która stała się na arenie międzynarodowej synonimem wysokiej jakości rękodzielnictwa i we wszystkich częściach świata jest kojarzona z szopkami i artykułami religijnymi o ładnej fakturze i wysokim stopniu dbałości o szczegóły.

Postacie z szopek wykonanych rękodzielniczo emanują jedynym w swoim rodzaju ciepłem.

Sukces i sława nie zmieniły przyzwyczajeń i ducha rodziny Fontanini: jej dzieła emanują również dzisiaj ciepłem, szczerością, miłością i przywiązaniem wszystkich osób, które przyczyniają się do tworzenia tych wspaniałych elementów sztuki i wielką chęć kontynuacji dawnej tradycji figurkarzy z Lukki.Jest to przygoda osób, które wlewając gips do form jeździły po Włoszech i Europie sprzedając “pasterzy” i “owieczki”. Są to pokolenia, które poświęciły się tworzeniu szopek i figurek cechujących się artyzmem, które cechuje plastyczność  intensywnych rysów twarzy, analiza postaw i szczegółów.

Wszystkie figurki są malowane ręcznie, fragment po fragmencie.

Postacie i figurki z szopek, przykładowo, aniołki, są tego dobrym świadectwem: malowane ręcznie, fragment po fragmencie, są symbolem piękna i delikatności. Tworzenie i technika, tradycja oraz innowacja przeplatają się w pracy wspaniałego rękodzielnictwa i maszyn, od obróbki do końcowego rezultatu charakteryzującego się dbałością o szczegóły, a efekt końcowy jest owocem profesjonalizmu i maestrii.
 

 

 


Por Fesr 2014-2020
Website Security Test