Szopki i produkty bożonarodzeniowe - Szałasy, wioski i akcesoria do szopek – Krzyże – Anioły – Figurki religijne – Postacie i sceny z życia Jezusa Chrystusa

Działająca od 1908 r. firma Fontanini, czerpiąc z tradycji figurkarzy pracujących w mieście Lukka w Toskanii, postawiła na postacie z szopek o szczególnej wyrazistości oraz wyjątkowych kształtach.Wiele pokoleń poświęciło się pracy przy tworzeniu szopek i figurek, które cechuje plastyczność intensywnych rysów twarzy i analiza postaw oraz dbałość o szczegóły. Figurki i aniołki są tego świadectwem: malowane ręcznie, fragment po fragmencie, mające różne wymiary: od kilku centymetrów do figur wielkich rozmiarów, są symbolem pogody ducha i miłego usposobienia: przekazują przesłanie pokoju i braterstwa.

Ponad sto lat jakosci i tradycji w sztuce tworzenia figur i statuetek, juz od czterech pokolen to wizytówka firmy Fontanini powstalej w 1908 r. w Bagni di Lucca. Nasza marka zyskala uznanie na arenie miedzynarodowej i jest synonimem wysokiego kunsztu rzemieslniczego; kojarzona jest z szopkami bozonarodzeniowymi i artykulami religijnymi wysokiej jakosci.

Sukces pokolen naszej firmy polega na uswiadamianiu sobie, ze wlasny produkt musi miec wlasciwosci ponadczasowe: cieplo, szczerosc, pasje wszystkich tych, który przyczyniaja sie do tworzenia wspanialych elementów, w przekonaniu, ze chec kontynuowania antycznej tradycji jest kluczem przyszlego sukcesu. jak powstaja figurki firmy Fontanini.

Sala espositiva Fontanini Presepi
L'azienda Fontanini Presepi
L'azienda Fontanini Presepi
L'azienda Fontanini Presepi

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Kup teraz, wysylka gratis do niemal całej Europy dla zamówien przewyzszajacych kwote € 100
Koszty wysylki niezwykle korzystne
zapoznaj sie

Zapewnienie jakości

Zapewnienie jakości
  • Wyprodukowano w całości we Włoszech
  • Sztuka robienia szopek, ponad wiek jakosci produkcji
  • Wszystkie figurki sa malowane recznie, fragment po fragmencie
  • Postacie z szopek wykonanych rekodzielniczo emanuja jedynym w swoim rodzaju cieplem

płatności

Pagos

Zapoznaj się z naszymi warunkami płatności
zapoznaj sie