Szopki i produkty bożonarodzeniowe - Szałasy, wioski i akcesoria do szopek – Krzyże – Anioły – Figurki religijne – Postacie i sceny z życia Jezusa Chrystusa

Działająca od 1908 r. firma Fontanini, czerpiąc z tradycji figurkarzy pracujących w mieście Lukka w Toskanii, postawiła na postacie z szopek o szczególnej wyrazistości oraz wyjątkowych kształtach.Wiele pokoleń poświęciło się pracy przy tworzeniu szopek i figurek, które cechuje plastyczność intensywnych rysów twarzy i analiza postaw oraz dbałość o szczegóły. Figurki i aniołki są tego świadectwem: malowane ręcznie, fragment po fragmencie, mające różne wymiary: od kilku centymetrów do figur wielkich rozmiarów, są symbolem pogody ducha i miłego usposobienia: przekazują przesłanie pokoju i braterstwa.

Ponad sto lat jakosci i tradycji w sztuce tworzenia figur i statuetek, juz od czterech pokolen to wizytówka firmy Fontanini powstalej w 1908 r. w Bagni di Lucca. Nasza marka zyskala uznanie na arenie miedzynarodowej i jest synonimem wysokiego kunsztu rzemieslniczego; kojarzona jest z szopkami bozonarodzeniowymi i artykulami religijnymi wysokiej jakosci.

Sukces pokolen naszej firmy polega na uswiadamianiu sobie, ze wlasny produkt musi miec wlasciwosci ponadczasowe: cieplo, szczerosc, pasje wszystkich tych, który przyczyniaja sie do tworzenia wspanialych elementów, w przekonaniu, ze chec kontynuowania antycznej tradycji jest kluczem przyszlego sukcesu. jak powstaja figurki firmy Fontanini.

Sala espositiva Fontanini Presepi
L'azienda Fontanini Presepi
L'azienda Fontanini Presepi
L'azienda Fontanini Presepi

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Kup teraz, wysyłka gratis do niemal całej Europy dla zamówień ponad 100 Euro.
Koszty wysyłki obniżone do minimum!
zapoznaj sie

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości
  • Wyprodukowano w całości we Włoszech
  • Sztuka wyrobu szopek bożonarodzeniowych, jakość oparta na ponad 100-letnich doświadczeniach
  • Wszystkie figurki są malowane ręcznie
  • Postacie z szopek wykonanych ręcznie, emanują ciepłem oraz wyrazistością kształtów i barw

płatności

Pagos

Zapoznaj się z naszymi warunkami płatności
zapoznaj sie